a
0
0,00 €
Platba a doručenie

PLATBA A DORUČENIE

 

CENY

 

Všetky ceny sú zmluvné. V on-line e-shope Predávajúceho sú aktuálne a platné ceny.

Kupujúci dostane plnenie za cenu platnú v čase objednania. Táto cena bude uvedená v objednávke a v správe potvrdzujúcej prijatie objednávky tovaru.

 

Ceny sú konečné, tj vrátane DPH, popr. všetkých ďalších daní a poplatkov, ktoré musí Kupujúci na získanie tovaru zaplatiť, to sa netýka prípadných poplatkov za dopravu, resp. dobierku.

 

Akčné ceny platia do vypredania zásob pri uvedení počtu kusov akciového tovaru alebo po dobu časovo určenú.

 

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny výšky zľavy v prípade chybnej kalkulácie zľavy v objednávkovom systéme. Prípadnú zmenu výšky zľavy musí Predávajúci oznámiť Kupujúcemu ešte pred vybavením objednávky Kupujúceho.

  

POŠTOVNÉ A BALNÉ PRE SLOVENSKO

 

DOBIERKA

 

Poštový kuriér - doručenie na adresu - 4,99 EUR - doba doručenia do 2 pracovných dní odo dňa, kedy bola Vaša objednávka prijatá. Platíte priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky.

 

Balík na poštu - 3,99 EUR - doba doručenia do 2 pracovných dní odo dňa, kedy bola Vaša objednávka prijatá. Platíte na pošte pri prevzatí zásielky.

 

 

PLATBA PREVODOM NA ÚČET

 

Poštový kuriér - doručenie na adresu - 3,99 EUR - doba doručenia do 2 pracovných dní od pripísania platby na náš účet. Platíte vopred platbou prevodom, pri prevzatí zásielky už nič neplatíte.

 

Balík na poštu - 3,99 EUR - doba doručenia do 2 pracovných dní od pripísania platby na náš účet. Platíte vopred platbou prevodom, pri prevzatí zásielky už nič neplatíte.


Údaje pre bankový prevod

Číslo účtu: 5050975378/0900 (Slovenská sporiteľňa)
IBAN: SK7509000000005050975378

BIC S.W.I.F.T.: GIBASKBX

 

Variabilný symbol: Číslo objednávky (pridelené Vám bude po potvrdení objednávky)
Poznámka: Vaše meno

 

Priebeh doručenia zásielky môžete sledovať na internetových stránkach Slovenskej pošty. Číslo balíka je uvedené v informačnej SMS správe, ktorú dostanete po odoslaní zásielky.

 

Vždy sa snažíme postupovať v odbavovaní Vašich zásielok veľmi rýchlo, aby doba doručenia nepresiahla nami vyššie udanú dodaciu lehotu.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ PRE ČESKO

 

DOBIERKA

 

DPD kuriér - doručenie na adresu - 4,99 EUR - doba doručenia do 7-14 pracovných dní odo dňa, kedy bola Vaša objednávka prijatá. Platíte priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky.

Kontakt
Detský-svet.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@detsky-svet.sk
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.